Vendula Knappová

Head of Ethics&Business Integrity Sanofi Czech&Slovakia, Nordics&Baltics

;br;br;pc

Paní Hudákovou jsem poprvé poznala při svém přijímacím pohovoru do společnosti Sanofi, a jelikož první dojem je ten nejdůležitější, nejen v práci, musím říci, že první dojen rozhodl, tedy z mé strany o volbě této společnosti a jedním z rozhodujících momentů byla právě –  profesionalita, skvělé vystupování, šarm, znalost prostředí, skvělý psycholog a správný odhad člověka, který dokáže správně kladenými otázkami, ale není to naučené, je to odžité a je to věrohodné –  paní Anna Hudáková, tehdejší HR ředitelka společnosti Sanofi a Zentiva.

;br

Byla mým rádcem, mentorem, přítelem a pár slz mi během mé kariéry též utírala a rtěnku mi půjčila o přestávce jednoho těžkého meetingu a nikdy nezapomenu na její větu: „tak se zhluboka nadechni, pěkně se uprav a nikomu nedej příležitost ukázat, že jsi právě na dně, tak hlavu vzhůru a jdeme na to“.

;br

Coaching a mentoring je v našich kariérách nesmírně důležitý prvek a pokud se vám podaří najít člověka, který to dokáže, protože ví o čem mluví a pomůže Vám se posouvat dál s noblesou a radostí, protože o tom život i ten pracovní je a já ho ve své kariéře našla, tak ještě jednou – paní Anna Hudáková. Děkuji Ti za pomoc být tím kým  jsem.